Puritan Polska jest marką stworzoną dla ludzi wymagających dobrych produktów dla swoich gołębi. Zajmujemy się produkcją  szerokiej gamy nowoczesnych mieszanek uzupełniających dla gołębi oraz ptaków egzotycznych.

Nasze kilkuletnie doświadczenie w pozyskiwaniu preparatów z rynków europejskich jak i w tworzeniu nowych w oparciu o wiedzę renomowanych producentów polskich , niemieckich, belgijskich, holenderskich przyczyniło się do powstania bardzo dobrze dobranych jakościowo mieszanek. Cały czas się rozwijamy i poszerzamy zakres swojej działalności. Dzięki współpracy z producentami zagranicznymi mogliśmy zapoznać się z innowacyjnymi metodami hodowli gołębi. Natomiast dobra znajomość potrzeb rynku polskiego pozwala nam dostosować światowe osiągnięcia do krajowych warunków hodowców. To co jest najważniejsze we współpracy z Państwem, to wyniki w Waszych hodowlach i pełna satysfakcja ze współdziałania.

Puritan Polska - Energia i zdrowie z natury


Indywidualne podejście


Nasi Klienci - Hodowcy dobrze wiedzą, co to znaczy osiągać coraz to lepsze wyniki lotowe przy zapewnieniu całkowitego bezpieczeństwa. Wiedzą również, że niezależnie od wielkości stada, można odnosić sukcesy, czerpać z tego ogromną satysfakcję i się rozwijać, a nasze pełnowartościowe produkty im w tym pomagają. Niezależnie od tego, czy są Państwo doświadczonymi Hodowcami, czy też stoicie na początku swojej drogi związanej z chowem i hodowlą zwierząt gospodarskich oraz lotowaniem gołębi, z naszej strony zawsze będziemy służyć profesjonalnym doradztwem oraz pomocą w doborze optymalnych mieszanek paszowych uzupełniających.


     Nasze produkty


Z Przyjemnością prezentujemy gamę wysoce wyspecjalizowanych mieszanek uzupełniających, których stosowanie wspomaga tak ważne w dzisiejszym świecie, bezpieczeństwo, efektywność i satysfakcję oraz wyniki lotowe. Dzięki precyzyjnemu doborowi składników nasze produkty potrzebne są w gołębniku każdego hodowcy. Optymalnie skomponowane mieszanki marki Puritan Polska, wspomagają szybkie tempo wzrostu, ponadprzeciętną zdrowotność, wytrzymałość oraz kondycję gołębi.Lata doświadczeń w komponowaniu produktów, przy ścisłej współpracy z Hodowcami i lekarzami, pozwoliły nam na wypracowanie jasno określonej wizji, misji i celu.

Zapraszamy sklepy do współpracy.

Informacje: Sabina tel. 666 033 811


          Cel firmy


Wizja – bezpieczeństwo, rozwój i satysfakcja oraz wyniki lotowe Hodowców - naszych Klientów, jako decydujący miernik naszego sukcesu. Misja – najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz poszukiwanie nowych rozwiązań przy konsultacjach z hodowcami i pełen profesjonalizm przekładają się na sukcesy naszych Klientów. Cel – nasi Klienci stają się liderami w hodowli gołębi w swoich oddziałach.                      Dobrego lotu  oraz super wyników hodowlanych - życzy Krzysztof Pawelec