Referencje naszych produktów
                     Lisowski - Kowalski


Team Lotowy  Lisowski-Kowalski  ‘’Oddział Góra-Wschowa’’- Okręg Leszno.

Od trzech lat w naszej hodowli stosowane są produkty firmy’’ Puritan’’ z bardzo dobrym rezultatem Hodowlano -Lotowym. Recenzja na temat wybranych produktów:  

Inovoacid:  Produkt stosujemy przez cały rok w dawce 1 ml/1 l. W okresie lotowym trzy pierwsze dni po locie jeden raz dziennie. W okresie martwym od 2 do 3 dni w tygodniu. ‘’ WAŻNE zawsze po podaniu produktu Inovoacid przez okres dwóch dni podawany jest ‘’Probios’’ w dawce 2 ml / 1l wody.’’

Podczas trzyletniego stosowania preparatu Inovcoacid w naszej hodowli wykonano kilkadziesiąt  badań weterynaryjnych podczas których nigdy NIE STWIERDZONO występowania bakterii ‘’ Salmonellozy, oraz Kokcydiozy. Bardzo duże ograniczenie przerostu bakterii E-coli.   

Catozal Turbo: Produkt w naszej hodowli stosujemy przez cały rok. W okresie lotowym produkt podajemy w środy i czwartki po porannym treningu lub podlocie. Produkt podawany jest w ilości 20 ml/ 1kg karmy. Ponadto łączony jest on z produktem Crea Speed  w dawce 1 łyżka stołowa/ 1 kg karmy !!! Nasze gołębie w bardzo szybkim czasie nabierają bardzo dobrej masy mięśniowej.  W okresie martwym podajemy go dwa dni w tygodniu w ilości 1 ml/ 1l wody. 


   

  


9. Międzynarodowe Targi Gołębi Pocztowych 15 - 17 stycznia 2016       
       Sympozjum Kęty 2014

Sympozjum produktowo - weterynaryjne organizowane przez F.h Konkurs przy udziale Gold Wings oraz Puritan Polska, z gościnnym wykładem na temat najczęstszych chorób gołębi (Kliniczne formy Trichomonadozy: rzęsistkowica wola i gardła, rzęsistkowica pępka, rzęsistkowica narządowa ) Lek.wet. Patrycji Poloczek z Lecznicy weterynaryjnej Puchatek z Rybnika. Dyskusję  na temat hodowli gołębi oraz systemu lotowania poprowadził kolega Karol Kubicki.